Ohlášky na týden 21. 04. 2024 až 28. 04. 2024
Neděle 21. 04. 2024 |
4. neděle velikonoční 11:00 - MŠE SVATÁ za Pavla Sedmíka a rodiče, rodiče Šimečkovy a Řezaninovy, Jaroslava Nehřivého a Vítězslava Kafku |
Čtení: H. Pacholíková M. Horáková |
Pondělí 22. 04. 2024 |
||
Úterý 23. 04. 2024 |
Svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka 17:45 - MŠE SVATÁ za rodinu Pazourkovu a Přibylovu |
|
Středa 24. 04. 2024 |
07:30 - Bohoslužba Slova |
|
Čtvrtek 25. 04. 2024 |
Svátek sv. Marka, evangelisty 17:45 - MŠE SVATÁ |
|
Pátek 26. 04. 2024 |
17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova dětská |
Špuntband po bohoslžbě |
Sobota 27. 04. 2024 |
Úklid 5. skupina Příhodovi |
|
Nedělě 28. 04. 2024 |
5. neděle velikonoční 11:00 - MŠE SVATÁ za rodinu Konečných, syna a živou a zemřelou přízeň |
Čtení: J. Brychtová L. Barešová |
Ostatní ohlášky
- Hledají se noví pomocníci na výzdobu kostela, kdo byste mohli a měli zájem přihlaste se u Lídy Barešové.
- Dnes, 21. 4. v 15:00 - žehnání pramenů v Rudce.
- Dnes, 21. 4. v 17:00 - ve zbýšovském kostele večer chval, zpěvem doprovází SBM (Schola brněnské mládeže).
- Ve středu, 24. 4. 2024 v 18:00 - v kulturním domě ve Velké Bíteši představení muzikálu Tarsan.
- V neděli, 28. 4. 2024 v 18:00 - v kostele ve Vysokých Popovicích představení muzikálu Tarsan.
- 1. 5. 2024 v 15:00 - děkanátní pouť ke sv. Peregrínovi – kaple v Ořechově u Brna.
- 18. 5. 2024 - diecézní setkání mládeže v Třebíči, mladí neváhejte a začněte se přihlašovat na stránkách: https://mladez.biskupstvi.cz/dsm/
- Je možné se zaregistrovat jako donátor na stránkách www.donator.cz
Ohlášky na týden 14. 04. 2024 až 21. 04. 2024
Neděle 14. 04. 2024 |
3. neděle velikonoční 11:00 - MŠE SVATÁ za rodinu Janákovu a Patočkovu |
Čtení: Z. Křížová M.Sedmíková |
Pondělí 15. 04. 2024 |
||
Úterý 16. 04. 2024 |
17:45 - MŠE SVATÁ za Miroslava Pelikána, rodiče Pelikánovy, sourozence a duše v očistci |
|
Středa 17. 04. 2024 |
07:30 - Bohoslužba Slova |
|
Čtvrtek 18. 04. 2024 |
17:45 - Bohoslužba Slova |
|
Pátek 19. 04. 2024 |
17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova 18:30 - Náboženství starších dětí na faře |
|
Sobota 20. 04. 2024 |
Úklid 4. skupina A. Vítová L. Haklová |
|
Nedělě 21. 04. 2024 |
4. neděle velikonoční 11:00 - MŠE SVATÁ za Pavla Sedmíka a rodiče, rodiče Šimečkovy a Řezaninovy, Jaroslava Nehřivého a Vítězslava Kafku |
Čtení: H. Pacholíková M. Horáková |
Ostatní ohlášky
- Rosické děkanství zve:
- 1. 5. 2024 na děkanskou pouť ke cti sv. Peregrína do Ořechova
- 18. 5. 2024 bude diecézní setkání mládeže v Třebíči, mladí neváhejte a začněte se přihlašovat na stránkách: https://mladez.biskupstvi.cz/dsm/
Ohlášky na týden 31. 03. 2024 až 07. 04. 2024
Neděle 31. 03. 2024 |
Slavnost Zmrtvýchvstání Páně 11:00 - MŠE SVATÁ při mši svaté - žehnání pokrmů |
Čtení: J. Sedmík E. Sedmíková |
Pondělí 01. 04. 2024 |
Pondělí v oktávu velikonočním 11:00 - MŠE SVATÁ za dar uzdravení |
|
Úterý 02. 04. 2024 |
Úterý v oktávu velikonočním |
|
Středa 03. 04. 2024 |
Středa v oktávu velikonočním 07:30 - Bohoslužba Slova |
|
Čtvrtek 04. 04. 2024 |
Čtvrtek v oktávu velikonočním 17:45 - MŠE SVATÁ |
|
Pátek 05. 04. 2024 |
Pátek v oktávu velikonočním 17:45 - Bohoslužba Slova a po ní adorace |
Společenství na faře |
Sobota 06. 04. 2024 |
Sobota v oktávu velikonočním 07:30 - Bohoslužba Slova |
Úklid 2. skupina H. Pacholíková L. Pospíšilová |
Nedělě 07. 04. 2024 |
2. neděle velikonoční – Svátek Božího milosrdenství 11:00 - MŠE SVATÁ za farníky |
Čtení: H. Příhodová J. Burianová |
Ostatní ohlášky
- Poděkování všem, kteří se jakýmkoli způsobem podíleli na přípravě a průběhu velikonočních svátků.
- Ve čtvrtek 5. 4. 2024 bude od 15:30 budeme pokračovat v jarním úklidu okolí fary, s sebou hrábě, zahradnické nůžky, pracovní rukavice.
- 8. 5. 2024 plánujeme s rosickou farností společnou pouť na Hostýn, cena 350 Kč dospělý, 120 dítě.
Ohlášky na týden 24. 03. 2024 až 31. 03. 2024
Neděle 24. 03. 2024 |
Květná neděle 10:30 - Křížová cesta 11:00 - MŠE SVATÁ za Boženu a Karla Matějkovy, dvoje rodiče a živou rodinu |
Čtení: rodina Matějkova |
Pondělí 25. 03. 2024 |
Pondělí Svatého týdne | |
Úterý 26. 03. 2024 |
Úterý Svatého týdne 17:45 - MŠE SVATÁ za Jaroslava Staňka, rodiče a živou a zemřelou přízeň a duše v očistci |
|
Středa 27. 03. 2024 |
Středa Svatého týdne 07:30 - Bohoslužba Slova |
|
Čtvrtek 28. 03. 2024 |
Zelený čtvrtek 16:45 - MŠE SVATÁ za Karla Kadaňku, rodiče, sourozence a živou rodinu Po mši sv. bude bdění v getsemanské zahradě |
|
Pátek 29. 03. 2024 |
Velký pátek – Památka umučení Páně 08:00 - modlitba ranních chval 17:45 - Velkopáteční obřady 19:00 - 21:00 - možnost soukromé modlitby |
Sbírka na Boží hrob v Jeruzalémě |
Sobota 30. 03. 2024 |
Bílá sobota 07:00 - 16:00 - adorace u Božího hrobu 18:45 - Obřady Bílé soboty |
Úklid 1. skupina H. Sklenářová J. Brychtová |
Nedělě 31. 03. 2024 |
Slavnost Zmrtvýchvstání Páně 11:00 - MŠE SVATÁ při mši svaté - žehnání pokrmů |
Čtení: J. Sedmík E. Sedmíková |
Ostatní ohlášky
- Na Velký pátek za příznivého počasí zveme rodiny s dětmi, ale i ostatní, na modlitbu křížové cesty, sraz v 10:00 u rosického kostela
- V pondělí 1. 4. 2024 bude mše sv. v 11:00
- Poděkování všem, kdo se účastnily úklidu okolí fary, v týdnu po Velikonocích bude ještě jedna brigáda
- Poděkování za finanční dary na výzdobu Božího hrobu a kostela
- 8. 5. 2024 plánujeme s rosickou farností společnou pouť na Hostýn, cena 350 Kč dospělý, 120 dítě.
- Upozorňujeme na změnu času o příštím víkendu
Ohlášky na týden 17. 03. 2024 až 24. 03. 2024
Neděle 17. 03. 2024 |
5. neděle postní 10:30 - Křížová cesta 11:00 - MŠE SVATÁ za Vladimíra Smutného a celou živou a zemřelou rodinu |
Čtení: J. Franklová M. Sedmíková |
Pondělí 18. 03. 2024 |
15:30 - Pohřeb paní Josefy Novákové ze Zbraslavi |
|
Úterý 19. 03. 2024 |
Slavnost sv. Josefa snoubence Panny Marie 17:45 - MŠE SVATÁ na poděkování |
|
Středa 20. 03. 2024 |
07:30 - Bohoslužba Slova |
|
Čtvrtek 21. 03. 2024 |
17:45 - MŠE SVATÁ |
|
Pátek 22. 03. 2024 |
17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova Dětská |
Špuntband po bohoslužbě |
Sobota 23. 03. 2024 |
14:30 - Svátost smíření |
Úklid 9. skupina: A. Nekudová J. Franklová |
Nedělě 24. 03. 2024 |
Květná neděle 10:30 - Křížová cesta 11:00 - MŠE SVATÁ za Boženu a Karla Matějkovy, dvoje rodiče a živou rodinu |
Čtení: rodina Matějkova |
Ostatní ohlášky
- V úterý 19. 3. 2024 bude otec Jan navštěvovat nemocné doma a udělovat svátost smíření. Nahlaste, prosíme, své potřebné příbuzné.
- Ve středu 20. 3. 2024 od 15:00 bude jarní úklid okolí fary, s sebou hrábě, zahradnické nůžky, pilky, atd.
- V kostele je pokladnička pro dary na květinovou výzdobu.
- Pokud máte doma staré svíčky a zbytky vosku, můžete je během týdne přinést, v předsíni kostela je pro tento účel umístěna krabice.
- Svátost smíření v okolních farnostech - Květná neděle: Vysoké Popovice (14:00) a Rosice (16:00).
- 8. 5. 2024 plánujeme s rosickou farností společnou pouť na Hostýn, cena 350 Kč dospělý, 120 dítě.
Ohlášky na týden 10. 03. 2024 až 17. 03. 2024
Neděle 10. 03. 2024 |
4. neděle postní 10:30 - Křížová cesta 11:00 - MŠE SVATÁ za Jaromíra Smutného, rodiče Smutných a Pokorných |
Čtení: J. Franklová L. Sochorová |
Pondělí 11. 03. 2024 |
||
Úterý 12. 03. 2024 |
17:45 - MŠE SVATÁ |
18:30 setkání pastorační rady |
Středa 13. 03. 2024 |
07:30 - Bohoslužba Slova |
|
Čtvrtek 14. 03. 2024 |
17:45 - Bohoslužba Slova |
|
Pátek 15. 03. 2024 |
17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova Dětská 18:30 - Náboženství starších dětí na faře |
|
Sobota 16. 03. 2024 |
Úklid 8. skupina: M. Maštalířová M. Pacholíková |
|
Nedělě 17. 03. 2024 |
5. neděle postní 10:30 - Křížová cesta 11:00 - MŠE SVATÁ za Vladimíra Smutného a celou živou a zemřelou rodinu |
Čtení: J. Franklová M. Sedmíková |
Ostatní ohlášky
- V kostele je pokladnička pro dary na květinovou výzdobu.
- Pokud máte doma staré svíčky a zbytky vosku, můžete je během týdne popř. příští neděli přinést, v předsíni kostela bude pro tento účel umístěna krabice.
- 16. 3. 2024 postní obnova v Rosicích, vede Kateřina Lachmannová.
- 8. 5. 2024 plánujeme s rosickou farností společnou pouť na Hostýn, cena 350 Kč dospělý, 120 dítě.
Ohlášky na týden 03. 03. 2024 až 10. 03. 2024
Neděle 03. 03. 2024 |
3. neděle postní 10:30 - Křížová cesta 11:00 - MŠE SVATÁ za farníky |
Čtení: E. Sedníková J. Sedmík |
Pondělí 04. 03. 2024 |
||
Úterý 05. 03. 2024 |
17:45 - MŠE SVATÁ na úmysl dárce |
|
Středa 06. 03. 2024 |
07:30 - Bohoslužba Slova |
Dopoledne eucharistie nemocným |
Čtvrtek 07. 03. 2024 |
17:45 - Bohoslužba Slova |
|
Pátek 08. 03. 2024 |
17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova Dětská 19:00 - 24 hodin pro Pána |
|
Sobota 09. 03. 2024 |
Úklid 7. skupina J. Burianová J. Marková |
|
Nedělě 10. 03. 2024 |
4. neděle postní 10:30 - Křížová cesta 11:00 - MŠE SVATÁ za Jaromíra Smutného, rodiče Smutných a Pokorných |
Čtení: J. Franklová L. Sochorová |
Ostatní ohlášky
- V kostele je pokladnička pro dary na květinovou výzdobu
- Pokud máte doma staré svíčky a zbytky vosku, můžete je během týdne popř. příští neděli přinést, v předsíni kostela bude pro tento účel umístěna krabice
- 16. 3. 2024 postní obnova v Rosicích, vede Kateřina Lachmannová
- V předsíni kostela je dotazník ohledně zájezdu do Říma – prosíme o sdělení zájmu
- 9. 3. 2024 - postní obnova v Rapoticích, vede biskup Pavel Konzbul
- 16. 3. 2024 - postní obnova v Rosicích, vede Kateřina Lachmannová
- 8. 5. 2024 - plánujeme s rosickou farností společnou pouť na Hostýn
Ohlášky na týden 25. 02. 2024 až 03. 03. 2024
Neděle 25. 02. 2024 |
2. neděle postní 10:30 - Křížová cesta 11:00 - MŠE SVATÁ za Jarmilu a Josefa Smutných, dvoje rodiče a živou a zemřelou rodinu (při mši sv. sbírka – Petrův haléř) |
Čtení: K. Krejčová K. Jirgl |
Pondělí 26. 02. 2024 |
||
Úterý 27. 02. 2024 |
17:45 - Bohoslužba Slova |
|
Středa 28. 02. 2024 |
07:30 - Bohoslužba Slova |
|
Čtvrtek 29. 02. 2024 |
17:15 - Svátost smíření 17:45 - MŠE SVATÁ za Denisu Crlíkovou a celou rodinu |
|
Pátek 01. 03. 2024 |
17:45 - Bohoslužba Slova po ní adorace |
Po bohoslužbě farní společenství |
Sobota 02. 03. 2024 |
10:30 - Pohřeb pana Jaroslava Beera |
Úklid 6. skupina K. Šumberová K. Krejčová |
Nedělě 03. 03. 2024 |
3. neděle postní 10:30 - Křížová cesta 11:00 - MŠE SVATÁ za farníky |
Čtení: E. Sedníková J. Sedmík |
Ostatní ohlášky
- V předsíni kostela je dotazník ohledně zájezdu do Říma
- 9. 3. 2024 postní obnova v Rapoticích, vede biskup Pavel Konzbul
- 16. 3. 2024 postní obnova v Rosicích, vede Kateřina Lachmannová
Ohlášky na týden 11. 02. 2024 až 18. 02. 2024
Neděle 11. 02. 2024 |
6. neděle v mezidobí 11:00 - MŠE SVATÁ za Miroslava Smekala, rodiče, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci |
Čtení: R. Smekal L. Sochorová |
Pondělí 12. 02. 2024 |
||
Úterý 13. 02. 2024 |
17:45 - MŠE SVATÁ |
18:30 - pastorační rada |
Středa 14. 02. 2024 |
Popeleční středa 18:30 - MŠE SVATÁ za rodinu Rejtharovu (Při mši sv. bude udělován popelec) |
Den přísného půstu |
Čtvrtek 15. 02. 2024 |
17:45 - Bohoslužba Slova |
|
Pátek 16. 02. 2024 |
17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova 18:30 - Náboženství starších dětí na faře |
|
Sobota 17. 02. 2024 |
Úklid 4. skupina A. Vítová L. Haklová |
|
Nedělě 18. 02. 2024 |
1. neděle postní 10:30 - Křížová cesta 11:00 - MŠE SVATÁ za Boženu Strašákovu, P. Ludvíka Tichého a rodinu |
Čtení: Rodina Strašákova |
Ostatní ohlášky
Ohlášky na týden 04. 02. 2024 až 11. 02. 2024
Neděle 04. 02. 2024 |
5. neděle v mezidobí 11:00 - MŠE SVATÁ za farníky |
Čtení: M. Horáková P. Frankl |
Pondělí 05. 02. 2024 |
Památka sv. Agáty |
|
Úterý 06. 02. 2024 |
Památka sv. Pavla Mikiho a druhů 17:45 - MŠE SVATÁ za rodiče Macholánovy, sourozence a živou a zemřelou rodinu |
|
Středa 07. 02. 2024 |
07:30 - Bohoslužba Slova |
Eucharistie nemocným |
Čtvrtek 08. 02. 2024 |
17:45 - Bohoslužba Slova |
|
Pátek 09. 02. 2024 |
17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova |
Dětská bohoslužba NEBUDE |
Sobota 10. 02. 2024 |
Památka sv. Scholastiky |
Úklid 3. skupina L. Matějková L. Večeřová |
Nedělě 11. 02. 2024 |
6. neděle v mezidobí 11:00 - MŠE SVATÁ za Miroslava Smekala, rodiče, živou a zemřelou rodinu a duše v očistci |
Čtení: R. Smekal L. Sochorová |
Ostatní ohlášky
Ohlášky na týden 28. 01. 2024 až 04. 02. 2024
Neděle 28. 01. 2024 |
4. neděle v mezidobí 11:00 - MŠE SVATÁ za Jaromíra Šumberu, dvoje rodiče a živou a zemřelou rodinu |
Čtení: Rodina Šumberova a Matějkova |
Pondělí 29. 01. 2024 |
||
Úterý 30. 01. 2024 |
17:45 - MŠE SVATÁ za Hedviku Chupíkovu, rodinu Chupíkovu, Pirochtovu a Patočkovu |
|
Středa 31. 01. 2024 |
Památka sv. Jana Bosca 07:30 - Bohoslužba Slova |
|
Čtvrtek 01. 02. 2024 |
17:45 - MŠE SVATÁ za nemocnou osobu Při mši sv. žehnání svící |
17:15 - zpověď |
Pátek 02. 02. 2024 |
Svátek uvedení Páně do chrámu 17:45 - Bohoslužba Slova |
Společenství NEBUDE |
Sobota 03. 02. 2024 |
Sv. Blažeje 07:30 - Bohoslužba Slova se Svatoblažejským požehnáním |
Úklid 2. skupina H. Pacholíková L. Pospíšilová |
Nedělě 04. 02. 2024 |
5. neděle v mezidobí 11:00 - MŠE SVATÁ za farníky |
Čtení: M. Horáková P. Frankl |
Ostatní ohlášky
- Aktualizace modlitby živého růžence: V předsíni kostela leží list se stávajícími jmény těch, kdo se modlí živý růženec. Prosíme, kdo chce v modlitbě živého růžence pokračovat další rok, ať ke svému jménu napíše: pokračuji. U kterého jména nebude potvrzeno pokračování, tak ho do dalšího rozpisu dávat nebudeme. Kdo by se chtěl nově na jeden rok přidat, ať se napíše pod poslední jméno. Od února bychom dali na nástěnku nový rozpis na následující rok - tedy do příštího ledna. Kdo má k tomuto jakýkoli dotaz, rádi mu jej zodpovíme.
Ohlášky na týden 21. 01. 2024 až 28. 01. 2024
Neděle 21. 01. 2024 |
3. neděle v mezidobí 11:00 - MŠE SVATÁ za Blaženu a Františka Koukalovy, dvoje rodiče a sourozence |
Čtení: E. Sedmíková J. Sedmík |
Pondělí 22. 01. 2024 |
||
Úterý 23. 01. 2024 |
17:45 - MŠE SVATÁ za Karla a Annu Jirglovy a živou a zemřelou rodinu |
|
Středa 24. 01. 2024 |
Památka sv. Františka Saleského 07:30 - Bohoslužba Slova |
|
Čtvrtek 25. 01. 2024 |
Svátek Obrácení sv. Pavla 17:45 - MŠE SVATÁ |
Končí týden modliteb za jednotu křesťanů |
Pátek 26. 01. 2024 |
Památka sv. Timoteje a Tita 17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova - dětská |
Po bohoslužbě špuntband |
Sobota 27. 01. 2024 |
Úklid 1. skupina H. Sklenářová J. Brychtová |
|
Nedělě 28. 01. 2024 |
4. neděle v mezidobí 11:00 - MŠE SVATÁ za Jaromíra Šumberu, dvoje rodiče a živou a zemřelou rodinu |
Čtení: Rodina Šumberova a Matějkova |
Ostatní ohlášky
- Aktualizace modlitby živého růžence: V předsíni kostela leží list se stávajícími jmény těch, kdo se modlí živý růženec. Prosíme, kdo chce v modlitbě živého růžence pokračovat další rok, ať ke svému jménu napíše: pokračuji. U kterého jména nebude potvrzeno pokračování, tak ho do dalšího rozpisu dávat nebudeme. Kdo by se chtěl nově na jeden rok přidat, ať se napíše pod poslední jméno. Od února bychom dali na nástěnku nový rozpis na následující rok – tedy do příštího ledna. Kdo má k tomuto jakýkoli dotaz, rádi mu jej zodpovíme.
Ohlášky na týden 07. 01. 2024 až 14. 01. 2024
Neděle 07. 01. 2024 |
Svátek křtu Páně 11:00 - MŠE SVATÁ za živou i zemřelou rodinu Veselých a Katolickou (při mši sv. žehnání vody, kadidla a zlata) |
Čtení: K. Krejčová K. Jirgl |
Pondělí 08. 01. 2024 |
||
Úterý 09. 01. 2024 |
17:45 - MŠE SVATÁ za zlepšení zdraví (duchovního, duševního i tělesného) pro lidi, kteří to potřebují |
|
Středa 10. 01. 2024 |
07:30 - Bohoslužba Slova |
|
Čtvrtek 11. 01. 2024 |
17:45 - Bohoslužba Slova |
|
Pátek 12. 01. 2024 |
17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova - dětská |
Po bohoslužbě špuntband |
Sobota 13. 01. 2024 |
Úklid 8. skupina: M. Maštalířová M. Pacholíková |
|
Nedělě 14. 01. 2024 |
2. neděle v mezidobí 11:00 - MŠE SVATÁ za živé a zemřelé členy rodiny Bochníčkovy, Marečkovy a Beerovy |
Čtení: H. Sklenářová B. Beerová |
Ostatní ohlášky
- V Osové Bítýšce bude od 18. ledna začínat duchovní obnova v Duchu Svatém podle Sieverse. Jsou ještě volná místa, tak bych vás chtěl povzbudit, abyste se přihlásili. Je to velmi dobré pro prohloubení osobního života s Bohem. Více informací najdete na webových stránkách, nebo stránkách Velké Bíteše. Případně se můžete zeptat Jarmily Strašákové, která tam bude jezdit.
Ohlášky na týden 24. 12. 2023 až 31. 12. 2023
Neděle 24. 12. 2023 |
4. neděle adventní 11:00 - MŠE SVATÁ za rodinu Šanderovu, sourozence, přízeň a živou rodinu 22:15 - Troubení z věže 22:35 - Koledy v kostele 23:00 - MŠE SVATÁ Půlnoční |
Čtení: L. Sochorová L. Barešová J. Sedmík E. Sedmíková |
Pondělí 25. 12. 2023 |
Slavnost Narození Páně 11:00 - MŠE SVATÁ za Vlastu a Karla Brymovy a přízeň |
K. Krejčová K. Jirgl |
Úterý 26. 12. 2023 |
Svátek sv. Štěpána 11:00 - MŠE SVATÁ za Antonína a Boženu Matějkovy a přízeň |
|
Středa 27. 12. 2023 |
Svátek sv. Jana apoštola a evangelisty 08:00 - MŠE SVATÁ 17:00 - Koncert v kostele |
Při mši svaté žehnání vína |
Čtvrtek 28. 12. 2023 |
Svátek sv. Mláďátek, mučedníků 08:00 - MŠE SVATÁ |
|
Pátek 29. 12. 2023 |
17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova |
|
Sobota 30. 12. 2023 |
Úklid 6. skupina K. Krejčová |
|
Nedělě 31. 12. 2023 |
Svátek Svaté Rodiny, poděkování za uplynulý rok a prosba o Boží požehnání 11:00 - MŠE SVATÁ za rodinu Smutných a Pekarovičovu, za Rudolfa Kolára a dceru Moniku a za Agněšku Matiezkovou (při mši sv. bude obnova manželských slibů a Te Deum na poděkování za uplynulý rok) |
Čtení: Manželé Franklovi |
Ostatní ohlášky
- 31. 12. v 15:00 společná vycházka, sraz u kostela, potom posezení na faře
- 1. 1. 2024 v 11:00 Mše Svatá za farníky - Slavnost Matky Boží Panny Marie
Ohlášky na týden 17. 12. 2023 až 24. 12. 2023
Neděle 17. 12. 2023 |
3. neděle adventní 11:00 - MŠE SVATÁ za Františka a Blaženu Horkých, rodiče a požehnání pro celou rodinu |
Čtení: K. Krejčová H. Příhodová |
Pondělí 18. 12. 2023 |
||
Úterý 19. 12. 2023 |
17:45 - MŠE SVATÁ za požehnání a ochranu pro rodinu Veselých a Katolickou |
|
Středa 20. 12. 2023 |
06:40 - Roráty |
|
Čtvrtek 21. 12. 2023 |
17:45 - MŠE SVATÁ |
|
Pátek 22. 12. 2023 |
17:45 - Bohoslužba Slova dětská |
|
Sobota 23. 12. 2023 |
06:40 - Roráty |
Úklid 5. skupina H. Příhodová M. Jelínková |
Nedělě 24. 12. 2023 |
4. neděle adventní 11:00 - MŠE SVATÁ za rodinu Šanderovu, sourozence, přízeň a živou rodinu 22:15 - Troubení z věže 22:35 - Koledy v kostele 23:00 - MŠE SVATÁ Půlnoční |
Čtení: L. Sochorová L. Barešová |
Ostatní ohlášky
- 25. 12. – Slavnost Narození Páně, 11:00 mše sv. za Karla a Vlastu Brymovi
- 26. 12. – Svátek sv. Štěpána, 11:00 mše sv. za Antonína a Boženu Matějkovy
- Betlémské světlo bude k dispozici od pátku do neděle v kostele při bohoslužbách, jinak také po dohodě u Barešů, tel. 721 462 241.
- Kdo má zájem o dětské časopisy Nezbeda (předplatné 440 Kč) a o Nezbedu s Cvrčkem (pro menší děti předplatné 550 Kč) dejte prosím vědět pokud možno dnes Jarmile Strašákové osobně nebo jí napište.
- Do úterý 19. prosince je potřeba ukončit objednávku. Časopisy pro dívky In a pro kluky Tarsicius si objednávejte sami do své schránky.
Ohlášky na týden 10. 12. 2023 až 17. 12. 2023
Neděle 10. 12. 2023 |
2. neděle adventní 11:00 - MŠE SVATÁ za Oldřicha Žáka, dvoje rodiče a manžele Katolických |
Čtení: M. Sedmíková H. Pacholíková |
Pondělí 11. 12. 2023 |
||
Úterý 12. 12. 2023 |
17:45 - MŠE SVATÁ za Bohumila Žáka, sourozence, dvoje rodiče a živou rodinu |
|
Středa 13. 12. 2023 |
Památka sv. Lucie 06:40 - Roráty |
|
Čtvrtek 14. 12. 2023 |
Památka sv. Jana od Kříže 17:45 - Bohoslužba Slova |
|
Pátek 15. 12. 2023 |
17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova |
|
Sobota 16. 12. 2023 |
06:40 - Roráty 14:40 - Svátost smíření Vánoční |
Úklid 4. skupina A. Vítová L. Haklová |
Nedělě 17. 12. 2023 |
3. neděle adventní 11:00 - MŠE SVATÁ za Františka a Blaženu Horkých, rodiče a požehnání pro celou rodinu |
Čtení: K. Krejčová H. Příhodová |
Ostatní ohlášky
- Děkanátní setkání mládeže bude v Ořechově 16. 12. 2023.
Ohlášky na týden 03. 12. 2023 až 10. 12. 2023
Neděle 03. 12. 2023 |
1. neděle adventní 11:00 - MŠE SVATÁ za farníky (při mši sv. žehnání adventních věnců) 15:00 - Mikulášská nadílka |
Čtení: J. Burianová H. Příhodová |
Pondělí 04. 12. 2023 |
||
Úterý 05. 12. 2023 |
08:00 - MŠE SVATÁ za Emilii a Jaroslava Perničkovy, dvoje rodiče a za Františku a Josefa Skřičkovy 09:00 - Adorační den do 17:30 |
|
Středa 06. 12. 2023 |
06:40 - Roráty |
|
Čtvrtek 07. 12. 2023 |
Památka sv. Ambrož 17:45 - MŠE SVATÁ |
|
Pátek 08. 12. 2023 |
Slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu 17:15 - Adorace 17:45 - Bohoslužba Slova dětská |
|
Sobota 09. 12. 2023 |
06:40 - Roráty |
Úklid 3. skupina L. Matějková L. Večeřová |
Nedělě 10. 12. 2023 |
2. neděle adventní 11:00 - MŠE SVATÁ za Oldřicha Žáka, dvoje rodiče a manžele Katolických |
Čtení: M. Sedmíková H. Pacholíková |
Ostatní ohlášky
- V neděli 3. 12. v 17:00 bude v kulturním domě ve Zbraslavi koncert skupiny Soumrak a Pavla Čadka.
- Děkanátní setkání mládeže bude v Ořechově 16. 12. 2023.
- Vánoční zpověď bude v sobotu 16. 12. 2023 v 14:30